logo wide

Mida The Dream Givers pakub?

Lõpuks on möödas need ajad, kus pead tikutulega taga otsima tasemel meesmeelelahutajat, rahvakeeli ka meesstripparit. Kui on tulemas tüdrukuteõhtu, sünnipäev või tavaline naiste õhtu, siis The Dream Givers on õige meelelahutus just Teile! Sammuge julgelt unistuste maailma, kus me muudame tavalise naisteka maapealseks paradiisiks. Show, mis on põnevam ja meelierutavam kui mis tahes teine show, mida seni Eestis kogenud oled! Asi on kaugel tüüpilisest meesstriptiisi show’st.

Kogemus mis hoiab Teid algusest lõpuni tooli serval.

The Dream Givers pakub esmaklassilise naisteõhtu kogemuse, mis kutsub teid maailma, kus ühiskonna ebaõiglane hinnang ja ootused naistele ei kehti. See on kaasaegsete naiste soove silmas pidades loodud kogemus, kus saate end väljendada mugavalt,  ilma raamideta. Teid koheldakse nagu kuningannat, kus sina oled peaosaliseks lavastuses, mis peegeldab sinu värvikamaid kirgi ja fantaasiaid. Meie eesmärk on ergutada Teie kujutlusvõimet ja pakkuda Teile unustamatu elamus!

The Dreamgivers sai loodud 2019. aasta novembris sooviga täita tühimik Eesti striptiisi, täpsemalt meesstripparite turul.

Meesstrippari senist kuvandit on loonud Marco Tasane aka strippar Marco ja Gabriel Kubjas aka Farmi Gabriel. Meie tahame pakkuda rohkem ameerikalikku show’d, mis keskenduks naiste soovidele ja ihadele, selliselt nagu naised seda päriselt väärivad. Me pöörame oma koreograafiates palju tähelepanu detailidele ning teeme kõik selleks, et esinemine mööduks osalejatele ja publikule meeliülendavalt.

Meil on meesstripparid Tallinnas, Pärnus ja võimalus tulla Sinu üritusele mistahes Eestimaa nurka. Kui Sinu ülesandeks on näiteks jäänud organiseerida firmapidu Tartus, tüdrukuteõhtu korraldamine või sünnipäev, siis võid julgelt meie poole pöörduda ja me teeme selle õhtu kõigi peoliste jaoks unustamatuks. 

Tüdrukuteõhtu mängud ja tegevused on ajas muutunud avameelsemateks, seeläbi ka lõbusamateks ning nauditavateks. Meesstripparid / meesstrippar on saanud lahutamatuks osaks sellistel üritustel.