Telli meesstrippar oma tüdrukuteõhtule ja muuda üritus unustamatuks!

Esinemiste tagasiside

0
Elamusterohket esinemist

Millega arvestada meesmeelelahutajat tellides?

Kui olete tellimise osas veel kahevahel, siis ärge unustage, et meesstrippari show näol on enamasti tegemist üks-kord-elus üritusega. Olgu selleks ürituseks siis suuremat sorti juubel või tüdrukuteõhtu.

Esialgu võib tunduda, et esineja veedab Teiega justkui üürikesed pool tundi, siis tegelikult on ta selleks hetkeks valmistumisele panustanud tunde nii tantsu- kui ka treeningsaalis. Lisaks võtab aega ka sihtkohta jõudmine, kostüümide ja show-elementide ettevalmistused jne.

Omalt poolt lubame Teile, et õhtu armastatud peategelane saab endale unustamatu ja ägeda mälestuse kogu eluks!

Mida pakub TheDreamGivers?

Lõpuks on möödas need ajad, kus pead tikutulega taga otsima tasemel meesmeelelahutajat, rahvakeeli ka meesstripparit. Kui on tulemas tüdrukuteõhtu, sünnipäev või õhtu sõbrannade seltsis, siis The Dream Givers on õige meelelahutus just Teile! Sammuge julgelt unistuste maailma, kus me muudame rahuliku naisteka maapealseks paradiisiks. Show, mis on põnevam ja meelierutavam kui mis tahes teine etteaste, mida seni Eestis nähtud ja kogetud! Asi on kaugel tüüpilisest meesstriptiisi show’st.

Kogemus, mis hoiab Teid algusest lõpuni tooli serval.

The Dream Givers pakub esmaklassilise naisteõhtu kogemuse, mis kutsub Teid maailma, kus ühiskonna ebaõiglane hinnang ja ootused naistele ei kehti. See on kaasaegsete naiste soove silmas pidades loodud kogemus, kus saate end väljendada mugavalt,  ilma raamideta. Teid koheldakse nagu kuningannasid, kus Sina oled peaosaliseks lavastuses, mis peegeldab Sinu värvikamaid kirgi ja fantaasiaid. Meie eesmärk on ergutada Teie kujutlusvõimet ja pakkuda Teile unustamatu elamus!

The Dream Givers sai loodud 2019. aasta novembris sooviga täita tühimik Eesti striptiisi, täpsemalt meesstripparite turul.

Meesstrippari senist kuvandit on loonud Marco Tasane aka strippar Marco ja Gabriel Kubjas aka Farmi Gabriel. Meie tahame pakkuda rohkem ameerikalikku show’d, mis keskenduks naiste soovidele ja ihadele, selliselt nagu naised seda päriselt väärivad. Me pöörame oma koreograafiates palju tähelepanu detailidele ning teeme kõik selleks, et esinemine mööduks osalejatele ja publikule meeliülendavalt.

Meil on meesstripparid Tallinnas, Pärnus ja võimalus tulla Sinu üritusele mistahes Eestimaa nurka. Näiteks, kui Sinu ülesandeks on jäänud organiseerida firmapidu Tartus, tüdrukuteõhtu korraldamine või sünnipäev, siis võid julgelt meie poole pöörduda ja me teeme selle õhtu kõigi peoliste jaoks unustamatuks.

Tüdrukuteõhtu mängud ja tegevused on ajas muutunud avameelsemateks, seeläbi ka lõbusamateks ning nauditavateks. Meesstripparid / meesstrippar on saanud lahutamatuks osaks sellistel üritustel.

Blogi

Loe meie blogi kohta siit…

Kontakt

Väli pole kohustuslik
Väli on kohustuslik
Väli pole kohustuslik