You are currently viewing

The Dream Giversi esimene privaatüritus

Möödunud laupäeval, 11.12.21 toimus esimest korda midagi uut ja teistsugust Eesti meelelahutuse maastikul – meesmeelelahutajad The Dream Giversi noormehed korraldasid omaenda privaatürituse ning astusid üles vägagi kuumade kavadega.

Üritus korraldati pigem väiksema seltskonnaga, et vältida vastuolu praeguse valitseva korraga, kuid sellest olenemata oli õhtu igati meeleolukas ja vahva. Raha ning riideid lendas igasse suunda, neiud said noormehi katsuda igalt poolt ning õhtu lõppes šampusedušiga. Samal päeval korraldati ka esimest korda workshop meestele, kes õhtusel üritusel said üles astuda lühikavaga enda neiudele. Kavade autor Bertram Sargla jagas kiidusõnu show kohta ning pidi õhtu lõpuks tõdema, et The Dream Giversi World tour ei olegi enam lihtne ettekujutlus, vaid peagi täide minev plaan. Siit edasi jääbki ainult pürgida kõrgemate mägede poole.

Ning naised, Austraalia poisi lahkumise üle ei pea nukker olema, sest Eestis on omad täkud olemas ja valmis Teid kuumaks kütma! Jääme ootama uut aastat ning uusi ülesastumisi.


Autor: Janne Muttik
Foto: Jaan Kurvits